TARGI

logo
Agroworld 2017
Uzbekistan, Tashkent
29.03.-31.03.

logo 50th Fieravicola
Italy, Forli
05.04.-07.04.

logo VIV Russia
Russia, Moscow
23.05.-25.05.

logo MeatUp
UK, Milton Kenyes
24.05.-25.05.

logo VIV Turkey
Turkey, Istanbul
06.07.-08.07.

logo Agroworld 2017
Kazakhstan
01.11.-03.11.

logo Europack-Euromanut-CFIA
France, Lyon
21.11.-23.11.
Previous

P.P.H.U. „SZLACHET – STAL”

P.P.H.U. „SZLACHET – STAL” zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń do uboju drobiu.

 

 

Firma powstała w 1995 i od tego czasu, nie tylko zwiększała swoją produkcję, ale rozszerzała asortyment wykonywanych urządzeń, usprawniała standardowe wyroby. Dążenie do jak najlepszego wykonania urządzenia – o odpowiedniej trwałości, funkcjonalności i dobrej cenie jest nadal priorytetowym zadaniem naszego przedsiębiorstwa.

Na początku w firmie pracowało kilka osób. Na dzień dzisiejszy zatrudnienie zwiększyło się wielokrotnie. Pracownicy „Szlachet – Stal” to w przeważającej większości młodzi ludzie o wysokich kwalifikacjach. Chętnie uczestniczą w dodatkowych kursach, szkoleniach mających na celu rozszerzenie czy zwiększenie posiadanych kwalifikacji, poznanie nowinek technicznych, usprawnienie produkcji. To wszystko sprawia, iż produkowane w naszym przedsiębiorstwie urządzenia i maszyny do uboju drobiu mogą rywalizować na rynku z wyrobami najbardziej renomowanych firm europejskich, zajmujących się taką samą produkcją.

 

Najlepszym dowodem potwierdzającym wysoką jakość naszych produktów jest fakt, iż urządzenia nasze były eksportowane do Niemiec, Holandii, Litwy, Białorusi oraz na Ukrainę. Ponadto wyposażona w nasze urządzenia ubojnia drobiu zdobyła tytuł „Mistrza AGROLIGI 2004”.

 

W roku 2008 znacznie rozbudowaliśmy zakład i unowocześniliśmy park maszynowy. Zakupiliśmy nowoczesną prasę krawędziową ze sterwaniem CNC o nacisku 200 ton oraz walce, które w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy jakości oferowanych urządzeń. W 2009 wyposażyliśmy firmę w nowoczesną komorę do śrutowania co poprawiło wygląd i estetykę produkowanych przez nas urządzeń. Na rok 2010 planujemy rozszerzenie zakresu usług dla odbiorców zagranicznych, zwiększenie asortymentu produkowanych urządzeń jak i dalsze unowocześnianie parku maszynowego.

 

Polecamy nasze usługi wszystkim, którzy chcą mieć urządzenia wysokiej jakości o standardzie europejskim, ale w cenach realnych dla polskiego odbiorcy.

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom życzymy sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.