TARGI - EUROPACK EUROMANUT CFIA FAIRETRADE - LYON - FRANCJA - 21-23 LISTOPAD 2017

EUROPACK EUROMANUT CFIA 2017 skupia wszystkich profesjonalistów z branży procesów produkcji maszyn, opakowań oraz obsługi. Udział firmy Szlachetstal w owych targach było najlepszym rozwiązaniem aby poznać środowisko do łączenia rozwiązań z potrzebami kupujących i użytkowników. Ta trzecia edycja była specjalnie zaprojektowana dla profesjonalistów z branży!

 

TARGI - FIERAVICOLA - FORLÍ WŁOCHY, 5 - 7 KWIETNIA 2017

Nasza Firma była obecna na 50- tej edycji FierAvicola – Międzynarodowej Wystawe Drobiu, która odbyła się we Włoszech w miejscowości Forli w dniach od 5 do 7 kwietnia 2017 r. Dzięki powierzchni wystawienniczej, która liczyła ponad 20 000 m2, FierAvicola potwierdziła swoją pozycję wiodących włoskich targów i jednego z najbardziej prestiżowych imprez B2B w sektorze drobiu.

TARGI POLAGRA - TECH W POZNANIU, 25 - 28 WRZESIEŃ 2017

POLAGRA-TECH – jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dedykowanych branży mięsnej, rybnej i spożywczej odbywa się regularnie co 2 lata w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Firma Szlachet-Stal brała w nich udział w dniach od 25 do 28 września 2017r. Uczestnictwo w wydarzeniu to możliwość udziału w ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach.

TARGI VIV TURKEY W ISTABULE , 06 – 08. LIPIEC 2017r.

VIV Turkey w Istambule to międzynarodowa wystawa dotycząca hodowli i przetwórstwa zwierząt. Jest to jedno z wiodących wydarzeń tego typu na świecie. Łączy wszystkie podmioty w łańcuchu produkcji i przetwórstwa drobiu pod jednym dachem. Na targach prezentowane są najnowsze rozwiązania, trendy oraz technologie.