Targi GULFOOD MANUFACTURING - 6 - 8 LISTOPADA 2018, DUBAI

Bliski Wschód jest kluczowym rynkiem dotyczącym przemysłu drobiarskiego i cieszymy się, że możemy podzielić się informacją, że nasza firma brała w nich udział w dniach od 6 do 8 listopada 2018r.

XIII Międzynarodowe Targi - AgroWorld Kazachstan 2018

XIII Międzynarodowe Targi  – AgroWorld Kazachstan 2018 odbyły się w Centrum Wystawienniczym w Ałmatach w dniach od 31 października do                     2 listopada 2018 r. W tym roku 370 firm z całego świata zaprezentowało swoje produkty dla każdego ogniwa cyklu produkcyjnego…

ZAPROSZENIE NA TARGI Gulfood Manufacturing 2018 w Dubaju

Firma „P.P.H.U. Szlachet-Stal” jak co roku, bierze udział w wielu międzynarodowych targach odnoszących się do rynku produkcji maszyn i urządzeń do uboju drobiu.
Serdecznie zapraszamy na targi Gulfood Manufacturing otwarte od 6 do 8 listopada w Dubaju. Nasze stoisko będzie znajdować się w hali 7 D7-28. Będą Państwo mogli uzyskać wszelkie informacje i pomoc dotyczącą naszej nowej linii produktów. Chętnie porozmawiamy o korzyściach obopólnej współpracy.

ZAPROSZENIE NA TARGI AgroWorld 2018 w Kazachstanie - Almaty

Firma „P.P.H.U. Szlachet-Stal” jak co roku, bierze udział w wielu międzynarodowych targach odnoszących się do rynku produkcji maszyn i urządzeń do uboju drobiu.
Serdecznie zapraszamy na targi AgroWorld 2018 w Kazachstanie, które odbędą się w dniach od 31 października – 2 listopada 2018 r w Almatach. Nasze stoisko będzie znajdować się w miejscu 10-574. AgroWorld Kazachstan to odpowiednie targi na których prezentowane są nowości oraz innowacje z regionu Azji Środkowej.

Szlachet-stal na VIV Europe 2018; Utrecht - Holandia

Kilka dni temu nasza Firma brała udział w jednych z największych targów na świecie VIV Europe 2018. Na targi przybyło ponad 30 000 osób i wystawiało się ponad 600 firm. Prezentowaliśmy tam rewolucyjne rozwiązania…

Prezydent Kazachstanu odwiedza nową ubojnię drobiu, w której urządzenia są wykonane przez Naszą Firmę.

 

Prezydent Kazachstanu – Nursułtan Nazarbajew odwiedził nowy zakład produkcyjny drobiu LLP „Zhayyқ Agro Ltd ” podczas swojej wizyty roboczej
w zachodnim regionie Kazachstanu. Według Prezydenta realizacja tego projektu drobiarskiego, wykonanego przez Naszą Firmę zapewni standardy produkcji,
które są stosowane w Europie zachodniej.

"Szlachet-Stal" rodzinny biznes o światowej jakości

ZAPROSZENIE NA TARGI - VIV Europe 2018 - Utrecht - Holandia
20-22 czerwca 2018r.

Szanowni Państwo
Firma „P.P.H.U. Szlachet-Stal” jak co roku, bierze udział w wielu międzynarodowych targach odnoszących się do rynku produkcji maszyn i urządzeń do uboju drobiu. Już niebawem odbywa się kolejna edycja targów VIV Europe mieszczących się w Utrechcie w Holandii w dniach 20.06. – 22.06. 2018r. Owe targi są jednymi z największych, odnoszących się do  rynku przetwórstwa drobiu.Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska 7.C120. Chętnie porozmawiamy o korzyściach obopólnej współpracy.
Jeżeli wyrażają Państwo chęć uczestnictwa w targach poniżej mamy przcisk rejestracyjny:

Serdecznie Zapraszamy

Zapraszamy do obejrzenia odcinka z naszym udziałem w programie „Dobre, bo Polskie”

TARGI - VIV Europe 2018 - Utrecht - Holandia
20-22 czerwca 2018r. - ZAPRASZAMY

 

VIV EUROPE 2018 – największa światowa wystawa hodowli i przetwórstwa zwierząt w 2018 r.
Targi odbywają się w Utrechcie, w kompleksie wystawienniczym zlokalizowanym w samym sercu Holandii

TARGI - EUROPACK EUROMANUT CFIA FAIRETRADE - LYON - FRANCJA - 21-23 LISTOPAD 2017

EUROPACK EUROMANUT CFIA 2017 skupia wszystkich profesjonalistów z branży procesów produkcji maszyn, opakowań oraz obsługi. Udział firmy Szlachetstal w owych targach było najlepszym rozwiązaniem aby poznać środowisko do łączenia rozwiązań z potrzebami kupujących i użytkowników. Ta trzecia edycja była specjalnie zaprojektowana dla profesjonalistów z branży!

 

TARGI - FIERAVICOLA - FORLÍ WŁOCHY, 5 - 7 KWIETNIA 2017

Nasza Firma była obecna na 50- tej edycji FierAvicola – Międzynarodowej Wystawe Drobiu, która odbyła się we Włoszech w miejscowości Forli w dniach od 5 do 7 kwietnia 2017 r. Dzięki powierzchni wystawienniczej, która liczyła ponad 20 000 m2, FierAvicola potwierdziła swoją pozycję wiodących włoskich targów i jednego z najbardziej prestiżowych imprez B2B w sektorze drobiu.

TARGI POLAGRA - TECH W POZNANIU, 25 - 28 WRZESIEŃ 2017

POLAGRA-TECH – jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dedykowanych branży mięsnej, rybnej i spożywczej odbywa się regularnie co 2 lata w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Firma Szlachet-Stal brała w nich udział w dniach od 25 do 28 września 2017r. Uczestnictwo w wydarzeniu to możliwość udziału w ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach.

TARGI VIV TURKEY W ISTABULE , 06 – 08. LIPIEC 2017r.

VIV Turkey w Istambule to międzynarodowa wystawa dotycząca hodowli i przetwórstwa zwierząt. Jest to jedno z wiodących wydarzeń tego typu na świecie. Łączy wszystkie podmioty w łańcuchu produkcji i przetwórstwa drobiu pod jednym dachem. Na targach prezentowane są najnowsze rozwiązania, trendy oraz technologie.