Wrażenia z targów VIV Asia 2023


Opublikowano: 21 marca, 2023

Cześć wszystkim!

Chcielibyśmy dzisiaj podzielić się z Wami naszymi wrażeniami z targów VIV Asia 2023, które odbyły się w zeszłym tygodniu. Jako firma Szlachet-Stal mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni!

Targi VIV Asia to jedno z największych wydarzeń związanych z branżą hodowlaną i przemysłem mięsnym na świecie. W tym roku odbyły się one w Tajlandii, a w ich ramach prezentowane były najnowsze rozwiązania i technologie związane z produkcją żywności dla zwierząt, a także mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Nasze stoisko na targach przyciągało uwagę wielu odwiedzających, którzy chętnie rozmawiali z nami o naszych produktach i usługach. Mogliśmy również zobaczyć wiele innowacyjnych rozwiązań i technologii, które mogą pomóc nam w ulepszaniu naszych produktów i usług.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach VIV Asia 2023 i poświęcili nam swój czas. Była to dla nas niezapomniana i cenna okazja do nawiązania nowych kontaktów i spotkania z naszymi klientami i partnerami z branży.

Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie przed nami stoją, i nie możemy się doczekać, aby kontynuować naszą pracę w sektorze hodowlanym i przemysłowym mięsnym.

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia na kolejnych targach!

Udostępnij!