OZONATOR AirProtect


Opublikowano: 9 grudnia, 2020

Urządzenie do sterylizacji ozonem wykorzystujące zasadę lekkiego uwalniania ozonu do powietrza. Ozon jest jednym z najsilniejszych, znanych utleniaczy, który w określonych stężeniach potrafi szybko zabijać różne szkodliwe bakterie w powietrzu i w wodzie. Uznaje się go za silny, bakteriobójczy środek dezynfekujący.

Cechy:

Generowany przez urządzenie ozon posiada silne właściwości wirusobójcze, grzybobójcze oraz bakteriobójcze. Niszczy wszelkiego rodzaju patogeny. Redukuje zapachy, usuwa zanieczyszczenia i odświeża nieświeże powietrze. Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Zastosowanie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach jak np. gabinety lekarskie, biura, pokoje hotelowe, restauracje czy samochody. Generator ozonu jest przenośny, łatwy do profesjonalnego użytku DIY („zrób to sam”) Niski pobór mocy, pozwala oszczędzać energię. Bezpieczny, cichy i wydajny. Wykorzystuje wysokie napięcie, używa suchego powietrza lub tlenu w powietrzu jako główny materiał do produkcji ozonu. Eliminuje bakterie oraz wirusy, redukuje zapachy i odświeża nieświeże powietrze.

Specyfikacja:

Rodzaj: 220 V
Ilość wytworzonego ozonu: 24 g/h
Rozmiar przedmiotu: 200 * 180 * 140 mm
Waga przedmiotu: 1645g

Uwaga:

Surowo zabrania się przebywania osób oraz zwierząt w pomieszczeniach podczas pracy urządzenia. Wyjściowe napięcie jest niebezpieczne. Surowo zabronione jest dotykanie generatora w jakikolwiek sposób podczas pracy. Normalne korzystanie z generatora możliwe jest przez 10 do 20 min., w przypadku czasu dłuższego niż 20 min, zaleca się użyć wentylatora elektrycznego do schłodzenia urządzenia.Czyścić płytę ceramiczną alkoholem etylowym każdego miesiąca i używać urządzenie kiedy jest całkowicie suche. W ten sposób, gwarantuje się dłuższą żywotność urządzenia i poprawne

Udostępnij!